Вибори Голови Учнівської Ради

Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.

Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.

13 вересня у Княженській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися вибори Голови шкільної Учнівської Ради. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 9-11 класів , який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів.

Свої кандидатури на посаду Голови Учнівської Ради подали троє учнів: Козмей Марія (9 клас), Винничук Інна (10 клас), Бузанович Михайло (11 клас).

Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою Учнівської Ради  більшістю голосів було обрано учня 11 класу Бузановича Михайла.

Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної  нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s